Документи, які потрібні для поселення (виселення) в гуртожиток УІПА

Для поселення необхідно:

1) пройти медогляд та отримати медичну справку у медбрата на поселення;
2) сплатити за поселення (520 грн за місяць, бажано за півроку – за 6 місяців) та за електроенергію (350 грн. на півроку) за реквізитами:
р/р 31256276212241 в ДКСУ, МФО 820172, ЄДРПОУ 02071228 (перед оплатою уточніть реквізити в деканаті!!!)

3) підійти до деканату Технологічного факультету  к. 216/1 (217/1) (м. Харків, вул. Університетська, 16) з оригіналами та копіями власних документів (паспорт та код + 1 ксерокопія документів), медичною справкою та чеком оплати та уточнити, в якій аудиторії буде проходити  оформлення документів для поселення (заява, договір та ордер на поселення);

4) з оформленим ордером на поселення звернутися до коменданта гуртожитку, представити коменданту квитанцію оплати та отримати дублікат ключів та необхідне речове майно.

В подальшому – сумлінно дотримуватися правил та обов’язків Договору, сплачувати за послуги та представляти чеки сплати в деканат та коменданту гуртожитку.

Ви також можете дізнатися про строк проведення поселення в гуртожиток через Дистанційна форма запиту, задав питання та залишив власний контакт для отримання оперативної відповіді на Ваше питання!

Відповідальна особа за поселення  – Борисенко Денис Володимирович
Контактний телефон – 0634657780 (вайбер).

Дзвоніть та пишіть у будь-який час, буду радий вам допомогти.

Для виселення (переселення) необхідно:

1) написати заяву на ім’я декана Технологічного факультету, в якій обов’язково вказати власне ПІБ (повністю), курс навчання, шифр навчальної групи, номер гуртожитку, номер кімнати, дату (з якої дати Ви хочете виселитися, але не пізніше дати написання та завірення заяви в деканаті; бажано за тиждень) та причину виселення (переселення);

2) надати написану заяву в деканат з представленням останньої квитанцію оплати;

3) повідомити (якомога раніше) коменданта гуртожитку про власну дату виселення та перевірити з ним відсутність боргів за сплату за кімнату, світло та можливі додаткові оплачені послуги;

4) звернутися в день виселення до деканату та уточнити про наявність наказу на виселення (при бажанні отримати копію наказу на виселення в деканаті або відповідальної особи за поселення-виселенняна факультеті).