Зустріч з топовим експертом Aleksandra Morgun

7 грудня на базі кафедри Технологій і дизайну відбулася зустріч з топовим експертом Aleksandra Morgun.
На прикладі короткометражного фільму відбувся дискутування про стиль одягу сьогодні.

3

4

25

Додаткова інформація про лектора: Олександра навчалася у кращих fashion-експертів в Нью-Йорк та Мілані:  Fashion Innovation (New York), Assozione Italianna Personal Shopper (Milano), “Master in Fashion World”, Scuola Italiana di moda e stile / Італійська школа моди і стилю (Milano) “Стиліст-персональний шоппер”, “Fashion-маркетинг”. Олександра Моргун керує імідж-агенством Milano Shopping Group, автор програм та тренінгів по стилю і іміджу, засновник школи персональних стилістів, іміджмейкер політичного проекту “Нові Лиця”, експерт 3-го сезону теле-програми “Супермодель по-українськи”, викладач-практик Другого Міжнародного з’їзду стилістів та спікер бізнес-форуму Kharkiv Fashion, який проходить за підтримки Kharkiv Fashion Cluster.

1