Профорієнтація з учнями шкіл та ліцеєв Безлюдівки, Васищева, Хорошева та Лизогубівки

Представники Технологічного факультету разом ізмобільною групою Української інженерно-педагогчної академії 16 вересня відвідали Безлюдівський юридичний ліцей ім. І.Я. Підкопая зустрілися з учнями 11 класів Безлюдівської ЗОШ, Васищевської ЗОШ, Лизогубської ЗОШ, Хорошівської ЗОШ.

Заступником декана з навчальної роботи Технологічного факультету, доцентом кафедри Технології та дизайну Нікуліною Анастасією Володимирівною в рамках представлення Української інженерно-педагогічної академії проведено презентацію можливостей Технологічного факультету, наявіних спеціальностей до вступу 2020 р. та унікальними особливостями підготовки.

Учнів було запрошено на День абітурієнта «День українського козацтва» 11 жовтня (пятниця) та на підкурси з української мови та математики.

Снимок