Мода для всіх. Інклюзія в Fashion індустрії

IMG-706a2e449651338b00a579095b950c5f-V

Саме сьогодні, 29 жовтня 2019 року в 12.00 в стінах Українській інженерно-педагогічній академії відбудеться унікальна зустріч із дизайнерами, викладачами профільних навчальних закладів легкої промисловості.

В ході цього заходу Ви дізнаєтесь про моду для людей з особливими потребами як один з елементів інтеграції, будеть обговорюватися питання особливостей створення одягу для людей з особливими вимогами, особливості організації інклюзивних Fashion показів.

На цьому заході Ви зможете поставити своє питання таким спікерам:
– Бевзюку Олександру – українському дизайнеру одягу, творцю інклюзивних колекцій, засновнику бренду BEVZYUK;

-Марії Бисової  – українському дизайнеру одягу, засновнику бренду maKha;

-Людмилі Павленко – багаторазовій паралімпійській чемпіонці, призеру чемпіонатів і кубків світу в лижних гонках і біатлоні, інклюзивна модель;

-Олегу Кулінічу – доценту кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту управління Національної академії державного управління при Президентові України;

– Олегу Єгорову – виконавчему директору Харківського кластера легкої промисловості та дизайну, координатору Kharkiv Fashion.

Чекаємо Всіх бажаючих!!!